Наша діяльність

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Діловод

start

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який вміє не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), а й є технічним фахівцем в області інформаційних технологій.

Сферою професійного використання випускників даної професії є сервісні центри з продажу та ремонту комп’ютерної, офісної та побутової техніки, Інтернет-провайдери, фірми-розробники програмних продуктів, підприємства, установи та організації всіх видів економічної діяльності.

Діловод – це шанс при мінімальних затратах часу та коштів отримати дуже перспективну професію, яка надасть можливість працювати та отримувати задоволення від роботи, що на сьогоднішній день дуже важливо.

Після закінчення курсу молодшого бакалавра з професії «Діловод» є можливість продовжувати навчання на більш високому рівні освіти.

 

Людина, яка отримала професію «Діловод», вміє:

  • - обґрунтовувати свій світогляд на громадську позицію;
  • - об’єктивно і критично оцінювати життєво важливу соціальну інформацію, робити внесок у гармонізацію людських стосунків;
  • - користуватися історичними джерелами та довідковими матеріалами;
  • - орієнтуватися в проблемах розподілу влади, нормах державного управління.
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…