Наша діяльність

Вітаємо срібних призерів змагань з настільного тенісу серед закладів ЗП(ПТ)О Донецької області!

10.03.2020 року команда Костянтинівського ВПУ брала участь в обласних фінальних змаганнях з настільного тенісу, які відбулися на базі Краматорського вищого професійного металургійного училища. В заході брали участь переможці зональних відборів: Краматорське ВПУ, Костянтинівське ВПУ, Великоновоселківський професійний ліцей, Селидівський професійний ліцей, Костянтинівський професійний будівельний ліцей.

За підсумками змагань в запеклій боротьбі наша команда поступилася першим місцем Селидівському професійному ліцею та стала срібним призером. До трійки найкращих також увійшла команда з Великої Новоселки.

В особистому заліку наші учні Веселов Антон та Деканенко Крістіна зайняли відповідно ІІ та ІІІ місце.

Дякуємо організаторам за чудову спортивну атмосферу та високий рівень підготовки й проведення змагань.