тел. (06272) 4-05-76, +38 (066)-633-87-19 вул. Торецька 142, м. Костянтинівка, Донецька область
e-mail: kvpu113@ukr.net
07:00 - 15:00

Наша діяльність

Дуже часто ми не можемо заснути, навіть якщо дуже втомилися фізично. Все тому, що нас переслідує безліч тривожних і нав'язливих думок. Однак є кілька простих порад позбутися від них.

- Запис думок. Один із способів заспокоїти свою уяву - це записати свої думки перед сном. Постарайтеся описати їх дуже докладно. Завдяки цьому ви ляжете в ліжко і жодні думки не будуть заважати вам заснути.

- Читання. Якщо ви вже безліч разів прокрутили в голові всі події минулого дня, а сон ніяк не приходить, візьміть книжку і почитайте. Це допоможе мозку розслабитися і відпочити.

- Музика. Якщо ви не можете розслабитися, ввімкніть розслабляючу музику. Завдяки цьому ви зможете відволіктися від думок і зосередитися на музиці, яка буде заспокоювати вас.

- Повільне дихання. Зосередьтеся на диханні. Лежачи в ліжку, робіть глибокі і повільні вдихи і видихи. Розмірене дихання допоможе розслабити тіло, зняти стрес і прогнати непотрібні думки.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…