Наша діяльність

 

Вітаємо Вас!

start
 

Шановні колеги, учні та відвідувачі нашого сайту!

Рада вітати вас на офіційному сайті найбільшого навчального закладу професійно-технічної освіти Донецької області ДНЗ “Костянтинівське вище професійне училище”.

Сьогодні наш заклад, як і вся Україна, переживає важкі часи. Але, не зважаючи ні на що, стратегічна спрямованість нашої роботи залишалась незмінною. Ми продовжуємо високоякісну підготовку конкурентоспроможних професійних фахівців, які будуть почувати себе комфортно і впевнено на ринку праці нашої держави та за її межами.

Завдяки залученню компетентного педагогічного складу та інноваційних технологій й засобів навчання ми створюємо найбільш сприятливі умови для здобуття вами сучасних затребуваних професій.

ДНЗ “Костянтинівське вище професійне училище” запрошує на навчання талановитих, сміливих, ініціативних молодих людей, які мають намір самостійно досягнути успіху в житті.

Бажаю вам творчих успіхів, невичерпної енергії, натхнення, реалізації найсміливіших задумів та планів, високих злетів у житті.
Ласкаво запрошуємо до співпраці!


Людмила ПОМЕТУН,
директорка ДНЗ “Костянтинівське вище професійне училище”Яких фахівців готують в училищі?

start

Державний навчальній заклад "Костянтинівське вище професійне училище" - це навчальній заклад ІІІ рівня акредитації, який здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем "кваліфікований робітник" на основі базової та повної загальної освіти за денною формою навчання.

Освітній процес ведеться на державній мові.

 

Зарахування до училища здійснюється щляхом тестової співбесіди. Зараховані учні за держзамовленням забезпечуються стипендією та гуртожитком.
Відповідно до укладених договорів з підприємствами державної та інших форм власності учні проходять обов'язкову виробничу практику.
Прийом на навчання здійснюється з 20 травня по 20 серпня.Шановні абітурієнти, інженерно-педагогічний та учнівський колективи чекають на Вас!
Обирай свій шлях свідомо!

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…