тел. (06272) 4-05-76, +38 (066)-633-87-19 вул. Торецька 142, м. Костянтинівка, Донецька область
e-mail: kvpu113@ukr.net
07:00 - 15:00

Наша діяльність

Найчастіше, говорячи про токсичність, люди мають на увазі емоційно складний, насильницький і негативний досвід взаємодії з іншою людиною.

Щоб виявити токсичність в собі або в іншій людині, важливо пам'ятати, що токсичні методи впливу зазвичай пасивно-агресивні. Тобто, токсичність проявляється за допомогою маніпулятивних поведінкових патернів, таких як знецінення, перенесення провини, газлайтинг, гіперопіка.

При виявленні у себе цих «симптомів» варто запитати себе «Чому я вибираю такий спосіб спілкування з людьми?», «Чи можу я спробувати поводитися інакше?», «Що мені заважає це зробити?».

Якщо жертва токсичних відносин ви самі, то важливо задати собі питання: «Відчуваю я дискомфорт у спілкуванні з цією людиною?»
Позитивна відповідь - перша причина, яка вказує на токсичність взаємин, але не завжди це привід обривати зв'язки. Спроба донести до людини причину ваших занепокоєнь може допомогти їй змінити свою поведінку.

Як спілкуватися з токсичними людьми?

- Направляйте спілкування в конструктивне русло;

- Встановіть межі у відносинах;

- Тримайте свої емоції під контролем.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…