тел. (06272) 4-05-76, +38 (066)-633-87-19 вул. Торецька 142, м. Костянтинівка, Донецька область
e-mail: kvpu113@ukr.net
07:00 - 15:00

Наша діяльність

1. Правила поводження з важкими предметами:

1.1. Не ставте високо важкі речі - під дією сили гравітації вони можуть впасти та травмувати вас. Це стосується великих книг, картин, кухонного начиння, тощо.

1.2. Місця для відпочинку (ліжка, стільці, дивани) не повинні знаходитися під навісними полицями, годинниками, карнизами.

1.3. Якщо потрібно підняти важку річ, слід тримати спину рівно, щоб уникнути розтягнення її м'язів.

 

  1. Правила поводження зі скляними та оптичними приладами:

2.1. Скляні предмети (посуд, вази, шибки у вікнах) дуже крихкі, легко б'ються, можуть спричинити поранення шкіри.

2.2. Не можна наливати окріп у товстостінну посудину, від нерівномірного розширення скло може луснути. Теж саме стосується заморожування – вода розширюється і посудина лускає.

2.3. При використанні оптичного обладнання (окулярів, біноклів та ін.) пам'ятайте, що лінзи можуть луснути, а їхні частини потрапити в очі.

2.4. Не використовуйте окуляри без рецепту лікаря, це може привести до погіршення зору.

2.5. При вивченні оптичних явищ ви ознайомилися з особливостями будови ока людини, тому при роботі на комп'ютері, перегляді телевізора не сідайте близько до екрану; це послабить м'язи ока та спричинить погіршення зору.

 

  1. Правила поводження з легкозаймистими та вибухонебезпечними речовинами:

3.1. Вдома не можна зберігати балони з природним  газом, каністри з легкозаймистими рідинами.

3.2. Якщо в квартирі зберігається побутова хімія (аерозолі, розчинники), не можна допускати потрапляння  на них прямих сонячних променів. Це  призводить до розширення газів, і ємкості  можуть вибухнути, спричинити пожежу.

 

  1. Правила поводження з газовими приладами:

4.1. Якщо кухня обладнана газовою плитою, треба враховувати властивості природного газу (здатність до необмеженого розширення, особливо під час нагрівання) – не можна встановлювати газові прилади поблизу обігрівачів, на сонці, це спричинить вибух газу.

4.2. Слід регулярно провітрювати помешкання. Пам'ятайте, що продукти згоряння газу у гарячому стані підіймаються до стелі і накопичуються там. Це може спричинити отруєння чадним газом.

4.3. Якщо ви  відчули запах газу, не можна вмикати світло (при контакті виникає іскровий розряд), запалювати сірники – це приведе до вибуху.

 

Прохання до Вас:  не порушуйте правила, бережіть себе та залишайтесь вдома. У разі необхідності звертайтесь за телефоном: 0661636286

 

Інженер з охорони праці

Валентина Ангелова

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…