тел. (06272) 4-05-76, +38 (066)-633-87-19 вул. Торецька 142, м. Костянтинівка, Донецька область
e-mail: kvpu113@ukr.net
07:00 - 15:00

Наша діяльність

І.  Правила електричної безпеки:

 

1.1. При використанні електричних плит, чайників, міксерів, мікрохвильових печей та інших електроприладів пам'ятайте про згубну біологічну дію на людину електричного струму. Не торкайтеся  оголених контактів та  частин приладів, на яких порушена ізоляція.

1.2. Не використовуйте несправних електроприладів.

1.3. Не вмикайте саморобних пристроїв великої потужності у мережу квартири – це може привести до її перевантаження, внаслідок чого електромережа почне перегріватися, виникне пожежа.

1.4. У ванній кімнаті не торкайтеся електричних приладів (фену, пральної машини) вологими руками. Вода - провідник струму, вас уразить струмом. Користуйтеся гумовими рукавичками та килимками для того, щоб струм не пройшов крізь ваше тіло.

1.5. Не можна ставити електронагрівачі під розетками – тепле повітря, яке підіймається угору призведе до перегріву контактів розетки, що спричинить пожежу.

1.6. Не вмикайте до  однієї розетки одразу декілька електроприладів – це призведе до перевантаження мережі та пожежі.

1.7. Перш ніж увімкнути новий електроприлад, уважно вивчить інструкцію щодо його використання та неухильно дотримуйтеся її.

1.8. Не можна тягнути руками за електричний шнур, тому що він може обірватися і вас уразить струм.

1.9. Якщо телевізор став погано працювати, не можна стукати по ньому – це може спричинити вибух електронно-променевої трубки, в середині якої знаходиться вакуум.

1.10. Пам'ятайте, що треба дивитися за щільністю контактів у місцях приєднання приладів до вилки, клем між собою, якщо ж ні – може статися коротке замикання.

1.11. Якщо сталося автоматичне вимикання мережі квартири, треба з'ясувати причину цього, виправити несправність і лише тоді знову вмикати запобіжник у мережу. Ні за яких умов не  користуйтеся саморобними запобіжниками – це прямий шлях до короткого замикання та пожежі.

1.12. Пам'ятайте, що навколо електроприладів існує магнітне поле, яке притягує пил, дрібні часточки паперу та інші матеріали. Внаслідок цього прилад може перегрітися, виникне пожежа. Щоб цього не сталося, регулярно проводьте вологе прибирання у помешканні, користуйтеся антистатиками.

1.13. Якщо  в середину пристрою, який знаходиться під напругою,  потрапив сторонній предмет, ні в якому разі не можна намагатися дістати його звідти доки його не вимкнуть з мережі.

1.14. Під час користування одягом, зробленим з синтетичних матеріалів, на ньому,  внаслідок електризації, можуть виникнути іскрові розряди. Це явище може зашкодити здоров'ю людини, тому використовуйте антистатики або природні тканини.

Прохання до Вас:  не порушуйте правила, бережіть себе та залишайтесь вдома. У разі необхідності звертайтесь за телефоном: 0661636286

 

Інженер з охорони праці

Валентина Ангелова

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…