Наша діяльність

 

Традиції ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище"

start

Щорічний турнір пам'яті Йосипа Кузьмича Сачко

Щорічно на базі ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище" та стадіону "Металург" проводиться футбольний турнір, присвячений пам'яті почесного випускника училища, Героя Радянського Союзу Йосипа Кузьмича Сачко. У турнірі традиційно беруть участь команди шкіл міста та району.

start

День здоров'я для працівників ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище"

Однією із традицій у ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище" є День здоров'я для працівників училища, який проходить у спортивній залі. Працівники діляться на декілька команд та змагаються між собою у різних конкурсах. Наприкінці всі отримують солодкі призи.

start

Щорічний квест до Дня захисту дітей

 
 

Наприкінці навчального року у День захисту дітей учні та працівники ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище" відправляються у подорож у пошуках незвичайних - освітніх скарбів. Для цього кожній команді на маршруті треба знайти станції, на яких на них чекають інтелектуальні, пізнавальні, розважальні, театральні, музикальні, спортивні випробування. Виконав завдання - команди отримують нагороду і вирушають далі!

start
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…