тел. (06272) 4-05-76, +38 (066)-633-87-19 вул. Торецька 142, м. Костянтинівка, Донецька область
e-mail: kvpu113@ukr.net
07:00 - 15:00

Наша діяльність

 

Абітурієнтам із зони АТО, АР Крим та "сірої зони"

start
 

До Уваги! Абітурієнти із зони АТО, АР Крим та «сірої зони».

Вже третій рік поспіль абітурієнти з Криму і непідконтрольної частини Донбасу зможуть вступати до українських ЗП ПТО за спрощеною процедурою. Вступити за спрощеною процедурою можна буде через освітні центри “Донбас-Україна” та ”Крим-Україна”.

Для вступу за спрощеною системою абітурієнту потрібно буде приїхати до освітнього центру, подати заяву та заповнити освітню декларацію. Після цього пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів (українська мова, історія України). Також необхідно буде отримати в школі, закріплений за освітнім центром, тимчасову довідку – її протягом 3 місяців потрібно замінити на документ про освіту державного зразка (атестат).Також впродовж року можна отримати додаток до нього.

Для цього треба пройти річне оцінювання на базі загальноосвітнього навчального закладу, який закріплений за освітнім центром. У місті Костянтинівка на базі 17 УВК розташована вечірня школа № 4, яка проводить навчання, вищезазначених студентів, у літній період. З 01.09.2018 року навчання будуть проводити на базі школи № 5, 17 УВК та Ліцею (11 школа).

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…