Наша діяльність

 

Ми пишаємось

start

Учні ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище" регулярно приймають участь у різних місцевих, обласних та всеукраїнських конкурсах. Ми пишаємось досягненнями наших учнів.

2019 рік

Ученицею групи 3-2 Макаровою Аліною за зайняте ІІІ місце у обласному конкурсі творчих робіт серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області на тему "Подорож у космос" (ІІІ місце в обласному конкурсі).

2018 рік

Ученицями ДНЗ "Костянтинівське вище професійне училище" Бросовою Дар'єю та Дергачовою Дар'єю за перемогу у обласному конкурсу творчих робіт "Сам собі правозахисник" серед учнів ЗП(ПТ)О Донецької області у номінації "Відеоролик" (І місце в обласному конкурсі).

2017 рік

Ученицею групи 5-2 Мосніцькою Дарʼєю переможницею ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Перукар» (ІІ місце в обласному етапі).

2016 рік

Майстром виробничого навчання Лило О. В. за участь у роботі Міжнародного науковопрактичного Інтернет-семінару «Інноваційні технології при підготовці фахівців автотранспортної галузі» та обласного вебінару педагогічних працівників ПТНЗ з професій автомобільного напрямку.

Ученицею групи 5-2 Дрокіною Ярославою за участь в обласному конкурсі творчих робіт з предмету «Матеріалознавство» з професії «Перукар (перукармодельєр). Манікюрник».(І місце в обласному етапі).

Ученицею групи 4-1 Паламарчук Кароліною за участь в регіональному етапі обласного конкурсу творчих робіт «Мої права».(ІІІ місце у регіональному етапі).

2015 рік

Майстером виробничого навчання Сафроновою К. А. за участь у XVIII Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска 2015»(ІІ місце у всеукраїнському етапі).

Майстером виробничого навчання Артюхом С. А. за участь у ІІ етапі обласного конкурсу профмайстерності за напрямком «Зварювальне виробництво»(ІІ місце в обласному етапі).

Ученем групи 5-4 Мірошниченко Павлом за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Водій автотранспортних засобів категорії «С».(ІІІ місце у регіональному етапі).

Ученицею групи 3-2 Кравченко Аллою за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар».(ІІІ місце у регіональному етапі).

2014 рік

Майстером виробничого навчання Сафроновою К. А. за участь: - у відбірковому турі чемпіонату України «Перша столиця» - у Всеукраїнському чемпіонаті з перукарського мистецтва «Чарівна зачіска»(ІІ місце у всеукраїнському етапі, ІІ місце у всеукраїнському етапі).

Ученем Варфлусєвим Андрієм за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».(ІІІ місце в обласному етапі).

Викладачем Дацишеною Т. Г. за участь в обласному конкурсі педагогічної майстерності у номінації «Урок хімії з впровадження здоров’язберігаючих технологій»(ІІ місце в обласному етапі).

2013 рік

Майстером виробничого навчання Сафроновою К. А. за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу майстрів виробничого навчання з професії «Перукар»(І місце у всеукраїнському етапі).

Методистом Дацишеною Т. Г. за участь у регіональному етапі, яка стала лауреатом обласного етапу конкурсу «Кращій працівник року» в номінації «Кращій методист ПТНЗ»(ІІ місце у регіональному етапі).

2012 рік

Викладачем спецдисциплін Чучіною О. М. за участь в обласному конкурсі «Кращій працівник року» в номінації «Кращій викладач професійно-технічного навчального закладу».(ІІІ місце у регіональному етапі, VII місце у регіональному етапі).

Ученем Шиптенко Д. В. за участь в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».(V місце в обласному етапі).

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…